o nas - Rehabilitacja Elżbietanki Oddział Kraków

Przejdź do treści
Rehabilitacja Elżbietanki

O nas
Kim jesteśmy


Rehabilitacja Urszulanki to centrum zdrowia dla dzieci i dorosłych w formie krakowskich gabinetów leczniczych - jest projektem Grupy FirmoMed. Usługi świadczone są w przyjaznej rodzinnej atmosferze. W ofercie szeroki zakres usług m.in. diagnostyka, leczenie i profilaktyka chorób we wszystkich obszarach współczesnej medycyny. Wyróżnia nas ciągły rozwój w dziedzinie naukowej i praktycznej, współpracujemy z wiodącymi instytutami badawczymi i wydziałami medycznymi największych uczelni w kraju. Dzięki czemu naukę i doświadczeń zagranicznych możemy wykorzystywać w naszej pracy wprowadzając najnowsze techniki medyczne. Jesteśmy dumni, że nasi pacjenci ufają nam, polecają nas przyjaciołom i znajomym, a także swoim bliskich. Zdrowie jest najcenniejszą rzeczą każdego z nas!
DZIEDZINY USŁUG
Osteopatia

Osteopatia to metoda leczenia, w której wykonane badanie manualne pozwala postawić diagnozę i skutecznie leczyć chorego. Lekarz osteopatia bada zależność pomiędzy ciałem, na których jest w stanie określić kondycje pacjenta, jak i w stan chorobowy. Nasi lekarze osteopaci badają w aspekcie strukturalnym oraz funkcjonalnym. Przebieg leczenia opiera się na tym, że organizm posiada zdolności regeneracji. Leczenie osteopatyczne jest bardzo skuteczną metodą.
Fizjoterapia

Fizjoterapia jest jedną z dziedzin leczniczych jest niesamowita oraz aktualnie cały czas intensywnie ewoluuje. Fizjoterapie możemy zakwalifikować do rozwiązań, jakie często są używane w łagodzeniu, profilaktyce czy też leczeniu dolegliwości bólowych. Leczenia pozwala skuteczne wyleczenie stanów zapalnych i niedopuszczenie do pogłębienia się choroby. Fizjoterapia w dużej mierze zajmuje się aparatem ruchu, systemu nerwowego lub też organów wewnętrznych. Warto podkreślić, iż indywidualna fizjoterapia przynosi najlepsze efekty.
Rehabilitacja

Rehabilitacja jest postępowanie zespołowym, które odbywa się w specjalnie przygotowany kompleksowy sposób. Leczenia ma głównie zastosowanie w pracy z pacjentami cierpiącymi na dysfunkcje fizyczne lub psychiczne, niezależnie od tego czy są to dysfunkcje wrodzone lub nabyte. Głównym celem rehabilitacji jest pomoc w przywróceniu sprawności fizycznej pacjentowi. Odbywa się to z wykorzystaniem różnych technik np. kompensacji, która pomaga odtworzyć utracone funkcjonalności. W XXI wieku uznaje się rehabilitację za najważniejszy z elementów procesu nie tylko medycznego, ale również i społecznego.
NASI SPECJALIŚCI
Anna Śruba

Terapeutka


Kwalifikację lekarza w specjalności "Opieka medyczna i profilaktyczna". Studia podyplomowe lekarza w specjalności "Kliniczna diagnostyka laboratoryjna".
Magdalena Wach

Rehabilitantka


Dyplom Akademi Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku rehabilitacja. Studentka studiów osteopatycznych w Krakowie.
Piotr Barycza

Osteopata


Lekarz medycyny osteopata ukończył Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum. W 2007 roku ukończył Sutherland College of Ostheopathic Medicine w Belgii.
Józef Mzyk

Doktor


Dyplom wyższej edukacji zawodowej ABC kwalifikację lekarza w specjalności "Medycyna". W 1989 specjalizacji kwalifikacji lekarza w specjalności "Neurologia".
Jeśteśmy :
Oddział I, ul. Prądnicka 34
Oddział I, ul. Wadowicka 6
Kraków
Telefony:
+48 669 193 405
+48 668 193 406
Wszelkie prawa zastrzeżone, projekt i wykonanie
Studio Doktor Pozycja.
Wróć do spisu treści